Předobjednávky na Bibli - Slovo na cestu s poznámkami

Úterý 03.04.2012 | Témata: Česká biblická společnost, Obchod, Bible

Koncem listopadu plánuje Česká biblická společnost vydání Bible v překladu Slovo na cestu s poznámkami. Poznámky ke Slovu na cestu jsou specifické tím, že kladou důraz na praktický život křesťanů, nejen na popis dějinného pozadí a výklad pojmů. Doplňují tak čtivý a srozumitelný překlad, jehož smyslem převést do současné češtiny výrazy a formulace, které mohou být dnešnímu člověku vzdálené. Kniha vyjde ve dvou variantách vazby - pevná vazba a měkká vazba v umělé kůži. Do 15. května je možné knihu závazně "předobjednat" s výraznou slevou.

Obrázek pro článek 'Předobjednávky na Bibli - Slovo na cestu s poznámkami'

Bibli Slovo na cestu s poznámkami si můžete závazně objednat mailem: obchod(zavináč)dumbible.cz, vyplněním letáků vložených do církevních novin a časopisů (leták je také ke stažení na webu dumbible.cz v sekci služby - ke stažení) a odesláním do České biblické společnosti (obchodní oddělení, Česká biblická společnost, Náhorní 12, 182 00 Praha 8 - Kobylisy) nebo vyplněním webového formuláře přímo na stránkách České biblické společnosti: dumbible.cz v sekci obchod - slovo na cestu.

Předobjednávky přijímáme do 15. května 2012 a pouze písemnou formou výše uvedenými způsoby.

Na webových stránkách dumbible.cz v sekci služby ke stažení je také ukázka sazby v měřítku 1:1.Copyright © 2007 Česká biblická společnost, Náhorní 1816/12, 182 00 Praha 8, tel. 284 693 925, infodumbible.cz, http://www.dumbible.cz
vývoj webu: http://www.danielkvasnicka.net


Vytištěno z adresy http://www.dumbible.cz/web/print/Article/206, Sobota 19.01.2019, 17:43