Audio Bible

Co je Audio Bible

Značka Audio Bible je názvem pro dramatizovanou audio nahrávku Českého ekumenického překladu Bible. V současné době máme k dispozici celý Nový zákon v podání předních českých umělců, jako je Alfred Strejček, Josef Somr, Taťjána Medvecká, Bořivoj Navrátil a další. Nahrávka je doplněna působivou hudbou a zvukovými efekty. Dramatizovaný Nový zákon nabízíme v několika formátech: DVD audio (1 DVD disk), CD audio (17 disků) a MP3 (součást DVD disku). Kromě celého Nového zákona vydáváme tematické výběry: momentálně je k dispozici výběr z jednotlivých knih Nového zákona a vánoční výběr Narodil se nám Spasitel, brzy k nim přibudou další.

Víra ze slyšení

Naše dramatizovaná nahrávka Nového zákona byla pořízena v rámci celosvětového programu Víra ze slyšení (angl. Faith Comes By Hearng). Tento název vychází z listu Římanům 10,17: „Tedy víra ze slyšení, slyšení pak skrze slovo Boží“ (kral.). Na stránce Projekty se dočtete zajímavé informace a příběhy o působení Božího slova prostřednictvím Audio Bible v různých zemích.

Současná nabídka produktů Audio Bible

BIBLE - Nový zákon - audio DVD

Katalogové číslo: 6601
Dramatizovaná nahrávka celého Nového zákona na 1 DVD. Výběr novozákonních knih a kapitol umožňuje 28 vstupních obrazovek (menu) s obrázky z Palestiny. Všech 28 obrázků lze prohlížet také samostatně jako slideshow. Čtený text lze současně sledovat na obrazovce!
Délka nahrávky: přes 20 hodin.
Bonus: celý Nový zákon ve formátu MP3.
Ukázka 1: Matouš 9. kapitola (MP3, 5 MB, 6 minut)
Cena: 98,- Kč
KoupitNarodil se nám Spasitel – 1 AUDIO CD

Katalogové číslo: 6604
CD obsahuje výběr biblických oddílů o narození Ježíše Krista podle Matouše a Lukáše, které jsou doplněny dalšími úryvky z evangelií.
Délka nahrávky: 60 minut.
Cena: 39,- Kč
Koupit

Nakupujte se slevou až 20 %! Přečtěte si naše obchodní podmínky.design & vývoj: Daniel Kvasnička jr.