Audio Bible

Co je Audio Bible

Značka Audio Bible je názvem pro dramatizovanou audio nahrávku Českého ekumenického překladu Bible. V současné době máme k dispozici celý Nový zákon v podání předních českých umělců, jako je Alfred Strejček, Josef Somr, Taťjána Medvecká, Bořivoj Navrátil a další. Nahrávka je doplněna působivou hudbou a zvukovými efekty. Dramatizovaný Nový zákon nabízíme v několika formátech: DVD audio (1 DVD disk), CD audio (17 disků) a MP3 (součást DVD disku). Kromě celého Nového zákona vydáváme tematické výběry: momentálně je k dispozici výběr z jednotlivých knih Nového zákona a vánoční výběr Narodil se nám Spasitel, brzy k nim přibudou další.

Víra ze slyšení

Naše dramatizovaná nahrávka Nového zákona byla pořízena v rámci celosvětového programu Víra ze slyšení (angl. Faith Comes By Hearing). Tento název vychází z Listu Římanům 10,17: „Tedy víra ze slyšení, slyšení pak skrze slovo Boží“ (kral.).

Současná nabídka produktů Audio Bible

Nový zákon, audio CD MP3

Katalogové číslo: 6502
Dramatizovaná nahrávka Nového zákona ve formátu MP3 v podání předních českých umělců (Alfréd Strejček, Taťjána Medvecká, Josef Somr, Bořivoj Navrátil, Miroslav Moravec, Vladimír Brabec, Jan Vlasák a další).
Délka nahrávky: přes 20 hodin.
Čtený text je doplněn působivou hudbou a zvukovými efekty.
Cena: 88,20,– Kč
Koupit

Život a dílo apoštola Pavla – 2 audio CD

Katalogové číslo: 6502
Dvoudiskový komplet vydaný k roku apoštola Pavla. Předmluva Mons. ThLic. Vojtěcha Cikrleho, biskupa brněnského. První CD disk obsahuje průřez životem apoštola Pavla, druhý CD disk je sestaven z částí Pavlových listů k deseti stěžejním tématům Pavlovy teologie. Výběr pořídil prof. Jaroslav Brož z Katolické teologické fakulty v Praze. Komplet je doplněn barevnou brožurou s obrázky míst připomínajících Pavlovo působení.
Cena: 35,10,– Kč
Koupit

Nový zákon – CD (čte Jiří Hurta, 1988)

Katalogové číslo: 6600
Namluvená verze celého Nového zákona ve formátu MP 3.
Cena: 88,20,– Kč
Koupitdesign & vývoj: Daniel Kvasnička jr.