Jak se zrodila Vydavatelská služba?

Vydavatelská službaZačalo to nevinně: krátkým e-mailem, ve kterém nás jedna misijní organizace žádala o svolení vytisknout evangelium Jana. Mají prý nějakou zahraniční společnost, která jim zdarma knížky vytiskne. Následovala rychlá odpověď, ve které jsem žadateli dal na zvážení, jestli by nebylo lepší, kdybychom jim Jana vytiskli my. Proč riskovat problémy s tiskem českých znaků v zahraniční tiskárně? Neprodraží se jim nakonec dodávka knížek, byť vytištěných zdarma, dopravou z ciziny?

Následné osobní jednání, příprava knížky do tisku a její dodávka z tiskárny přímo do sídla misijní organizace pak už pro nás bylo běžnou rutinou. My jsme si však při tom uvědomili důležitou skutečnost: Česká biblická společnost je tady přece od toho, aby sloužila církvím a podporovala jejich činnost! My máme k dispozici biblický text v Českém ekumenickém překladu, máme zkušenosti s vydáváním tiskovin a církve zase mají kontakt s lidmi, kteří se potřebují setkat s Božím slovem a jeho zvěstí. Proč nespojit síly pro dobro věci?

Tak jako jsme Evangelium podle Jana vydali na zakázku už pro několik organizací, tak můžeme celou Bibli, Nový zákon nebo třeba jen krátkou část Písma vytisknout také pro Vás – se zvláštní obálkou nebo dokonce s přílohou obsahující Vaše texty a informace. A to vše za velice přijatelnou, režijní cenu.

Vydavatelská službaNebojte se popustit uzdu své tvořivosti:

Jestli Vás už teď napadá, jakou publikaci byste si u nás mohli nechat vytisknout, kontaktujte nás! Sdělte nám, jak byste mohli naši vydavatelskou službu v budoucnu využít, a požádejte nás o nezávaznou cenovou nabídku. Pro bližší informace pište na produkce@dumbible.cz.design & vývoj: Daniel Kvasnička jr.