První "Biblepoint" otevřen!

Ve středu 13. dubna byl v Brně slavnostně otevřen první Biblepoint. Myšlenka vytvořit mimo pražský Dům Bible místo, kde budou přítomna všechna dostupná vydání Bible, zrála několik let. Prvním provozovatelem Biblepointu se stal Pavel Nebojsa.

Obrázek pro článek 'První

Jeho stejnojmenný obchod (Pavel Nebojsa) najdete v Brně na Josefské ulici, uvnitř Obchodního domu Klášter. Kromě Biblí nabízí také mešní a košer vína a klášterní produkty. Od pondělí do pátku mezi 9. a 17. hodinou je všem příchozím Pavel Nebojsa ve svém novém obchodě k dispozici.

Slavnostního otevření se zúčastnil také Generální vikář Brněnské diecéze Mons. Jiří Mikulášek, který prodejně požehnal  a ředitel České biblické společnosti Mgr. Pavel Novák, který zde představil projekt Biblepoint.

Biblepoint je ideálním místem pro všechny, kdo se chtějí zorientovat ve velkém množství vydaných Biblí a vybrat si tu svou. Pokud  uvažujete o koupi Bible, můžete v Biblepointu porovnat jednotlivá vydání, formáty i velikost písma a vybrat si tak tu "správnou" Bibli.

Galerie obrázků k článku První První První

Celá galerie »


design & vývoj: Daniel Kvasnička jr.