První Biblepoint oslavil první narozeniny

V dubnu loňského roku začal provozovat Pavel Nebojsa první Biblepoint v České republice - místo, kde seženete všechna dostupná vydání Bible ve všech současných překladech. Díky úzké spolupráci s Českou biblickou společností zde můžete koupit Bible a biblické texty nejen v češtině, ale také v původních i moderních jazycích. Nově je v brněnském Biblepointu také možné vyzvednout knihy nakladatelství Česká biblická společnost, objednané prostřednictvím internetového obchodu www.bibleshop.cz.

Obrázek pro článek 'První Biblepoint oslavil první narozeniny'

Biblepoint Pavla Nebojsy je otevřen od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 v přízemí Obchodního domu Klášter přímo v centru Brna (Josefská 1).

Kromě nabídky českých, cizojazyčných a dětských Biblí, zaujme široká nabídka klášterních a Fair- trade produktů, mešních a košer vín, Bio čajů či novořišské keramiky.

Galerie obrázků k článku První Biblepoint oslavil první narozeniny: biblepoint_2012 004.jpgPrvní Biblepoint oslavil první narozeniny: biblepoint_2012 007.jpgPrvní Biblepoint oslavil první narozeniny: biblepoint_2012 010.jpg

Celá galerie »


design & vývoj: Daniel Kvasnička jr.