Darujte to nejlepší!

Akce prosinec 2021

Milí přátelé,

v poslední letošní akci chceme vyjít vstříc všem, kteří by svým blízkým rádi pořídili hodnotný dárek. V prosinci můžete vybírat z několika luxusních vydání Bible – v Českém ekumenickém překladu, v Českém studijním překladu, Bibli kralickou šestidílnou či Slovo na cestu. A to vše se slevou až 30 % z doporučené prodejní ceny. Podrobnosti o aktuální akci najdete v tomto LETÁKU nebo v našem internetovém obchodě BIBLESHOP.

Rádi také oznamujeme, že v nabídce jsou nyní úplně nové, tzv. Poznámkové Bible (v angličtině známé jako Journaling Bible), což je označení pro velkorysé vydání Bible s širšími okraji vedle textu, které poskytují dostatek prostoru pro vlastní poznámky, komentáře či kresby. K dispozici jsou ve dvou barevných variantách v Českém ekumenickém překladu, a také ve dvou barevných provedeních v překladu Slovo na cestu.

Během několika dní budeme mít na skladě Poznámkovou Bibli také v Českém studijním překladu, kterou do 10. 12. nabízíme za sníženou cenu 790 Kč. Objednávat můžete přímo v našem internetovém obchodě.

Požehnaný adventní čas!


design & vývoj: Daniel Kvasnička jr.