Český studijní překlad v kapesním formátu

Nakladatelství KMS připravuje nové vydání Českého studijního překladu Bible - v malém formátu. Kniha vyjde v listopadu, již nyní však lze využít možnosti předobjednávky a získat tak 20 - 30% slevu! Česká biblická společnost je, stejně jako v předchozím roce, výhradním distributorem Českého studijního překladu Bible.

Obrázek pro článek 'Český studijní překlad v kapesním formátu'

Nakladatelství KMS tak reaguje na ohlasy čtenářů, kteří si tento překlad oblíbili a rádi by měli také jeho příruční verzi. Připravované vydání je bez poznámkového aparátu. Formát knihy se zmenšil na 115 x 165 mm, při 1200 stranách.


Pro zájemce, kteří si knihu objednají prostřednictvím webového formuláře, nebo letáčku ( ke stažení na webových stránkách Domu Bible) do 20. října 2010, nabízíme předobjednávkovou slevu. Ti, kdo objednají 1-5 kusů knih získají slevu 20%, při objednávce 6 a více kusů slevu 30%.

Předobjednávat mohou jednotlivci i církve (sbory) a to pouze písemně (prostřednictvím letáku, webového formuláře, mailem: obchod(zavináč)dumbible.cz, nebo poštou (Česká biblická společnost, Náhorní 12, Praha 8 Kobylisy, 182 00).


design & vývoj: Daniel Kvasnička jr.